14.03.2020 r.     Informacja dotycząca psychoterapii

 

W związku z ogłoszeniem  stanu zagrożenia epidemiologicznego informuję że , istnieje możliwość:

1. kontynuowana terapii w gabinecie,

2. przejścia na formę on-line,

3.  czasowego zawieszenia terapii.

 

Osoby, które zdecydują się na opcję pierwsza informuję , że przerwy pomiędzy poszczególnymi klientami będą wynosiły 45 minut, a w tym czasie nastąpi dezynfekcja szczególnie istotnych miejsc i przedmiotów (klamki, poręcze, toaleta itp.) Każdy klient po wejściu do gabinetu będzie proszony  o dezynfekcję rąk. Gabinet jest wyposazony w odpowiednie środki dezynfekcyjne.

 

Osoby, które zdecydują się na pracę on-line informuję , że  sesje mogą odbywać się przez Skype lub WhatsApp, a płatność dokonywana przelewem na konto bankowe po odbytej rozmowie. Forma on-line nie daje takich samych możliwości jak bezpośrednia wizyta , ale potrafi być równie skuteczna  i  pozwala zachować ciągłość terapii. Jest też stosowana dosyć powszechnie przez psychoterapeutów  , nie tylko w sytuacji wyjątkowej , ale też na co dzień.

 

Osoby , które zdecydują się na opcję trzecią informuję , że powrót do sysytematycznych spotkań jest zagwarantowany i że będziecie mieć państwo pierwszeństwo przed tzw. klientami pierwszorazowymi. 

 

Proszę o przemyślenie swojej decyzji i poinformowanie mnie o niej najpóźniej dzień przed zaplanowana wizyta. W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

 

                     Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia

                                Agnieszka Boczkowska

                   

 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: info@nadzieja.eu

Gabinet Psychoterapii "Nadzieja"

ul. Kościelna 2

Rybnik 44-200

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200